Одлуке о додели уговора у вези са јавном набавком добара – намирнице за припремање хране број 1.1.3/2018

13.04.2018.

Одлуке о додели уговора у вези са  јавном набавком добара – намирнице за припремање хране број 1.1.3/2018 можете погледати овде

Продужени боравак ОШ „Трећи крагујевачки батаљон“

27.03.2018.

Већ годинама уназад ученици наше школе имају могућност коришћења продуженог боравка. За то време ученици имају три разноврсна оброка, доручак, ужину и ручак. Након завршетка наставе, ученици остају у боравку, где уживају у разноврсним активностима.

Учитељ који ради са децом у продуженом боравку има обавезу да са ученицима уради домаће задатке. Преостало време он користи за едукативне и друштвене игре које су деци забавне, које их опуштају, у којима уживају. За то је посебно адаптирана наша играоница. Зидови су осликани њиховим омиљеним цртаним јунацима, а намештај је прилагођен узрасту, простору и активностима. Окружују их веселе боје као и играчке које свакодневно користе. У њој ученици имају прилику да учествују у различитим активностима. Уживају у играма такмичарског духа, а посебно их радује припремање представа, плес уз музику, гледање дугометражних цртаних филмова и других едукативних емисија.Своју креативност испољавају кроз разне радионице од којих су им омиљене: прављење маски за предстојећи маскенбал, наша рециклажа, радионица за 8. март, украшавање наше учионице, прављење  украса за новогодишњи вашар, новогодишња журка и многе друге. Остатак нашег слободног времена деца проводе у школском дворишту играјући се разних спортских игара.

На овај начин ми се дружимо, учимо, играмо се и стварамо.

Конкурсна документација за јавну набавку добара – намирнице за припремање хране број 1.1.3/2018

26.03.2018.

Конкурсну документацију за јавну набавку добара – намирнице за припремање хране број 1.1.3/2018  можете погледати овде

Позив за подношење понуда у поступку јавне набавке мале вредности можете погледати овде

Дан отворених врата

25.03.2018.

У нашој школи често се организују дани када  родитељи имају прилику да се нађу у ђачким клупама њихове деце. Тада ученици заједно се родитељима учествују у креативнм радионицама, праве и стварају, са њима уче, такмиче се у разним квизовима, играју игре, цртају и боје.

Циљ наших отворених врата је да приближимо школу породици и да уживамо у заједничим умотворинама који сами стварамо из ђачких клупа наше учионице.

Посета „Библиотеци играчака“

24.03.2018.

У близини наше школе налази се „Библиотека играчака“, па тако често искористимо прилику да изађемо из учонице и одемо у госте.

Домаћини библиотеке нас увек срдачно дочекају и топло поздраве. Богата је најразличитијим играма, дидактичким материјалима, ризницама и многим другим едукативним и друштвеним садржајима са којима се ученици најрадије играју. Кроз овакав интерактиван рад деца најбоље уче и памте.

Циљ наше посете је да ученике мотивишемо кроз различите групне и индивидуалне активности и подстичемо њихов интелектуални, морални и социјали развој. Играчке су прилагођене њиховом узрасту и интересовањима. Путем едукативно-креативних радионица ученици стичу нова сазнања, побољшавају своју моторику, уче да стварају и вреднују.

„Библиотека играчака“ је једно од наших омиљених места ван учионице, ту смо увек добродошли и зато јој се радо враћамо.

<< назад    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18    напред >>