Резултати ученика V разреда на Окружном такмичењу из биологије 2018.

21.04.2018.

Резултате ученика V разреда на Окружном такмичењу из биологије за основне школе одржаног дана дана 21.04.2018. године погледајте овде

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊE ИЗ БИОЛОГИЈЕ ЗА ОСНОВНЕ ШКОЛЕ

21.04.2018.

У ОШ „Трећи крагујевачки батаљон“ у организацији школе, Министарства просвете, науке и тенолошког развоја и Српског биолошког друштва дана 21.04.2018. године (субота) у 13 часова биће одржано Окружно такмичење из биологије за ученике основних школа Шумадиjског управног округа.

Сатницу окружног такмичења из биологије за основне школе можете погледати овде

Одлуке о додели уговора у вези са јавном набавком добара – намирнице за припремање хране број 1.1.3/2018

13.04.2018.

Одлуке о додели уговора у вези са  јавном набавком добара – намирнице за припремање хране број 1.1.3/2018 можете погледати овде

Продужени боравак ОШ „Трећи крагујевачки батаљон“

27.03.2018.

Већ годинама уназад ученици наше школе имају могућност коришћења продуженог боравка. За то време ученици имају три разноврсна оброка, доручак, ужину и ручак. Након завршетка наставе, ученици остају у боравку, где уживају у разноврсним активностима.

Учитељ који ради са децом у продуженом боравку има обавезу да са ученицима уради домаће задатке. Преостало време он користи за едукативне и друштвене игре које су деци забавне, које их опуштају, у којима уживају. За то је посебно адаптирана наша играоница. Зидови су осликани њиховим омиљеним цртаним јунацима, а намештај је прилагођен узрасту, простору и активностима. Окружују их веселе боје као и играчке које свакодневно користе. У њој ученици имају прилику да учествују у различитим активностима. Уживају у играма такмичарског духа, а посебно их радује припремање представа, плес уз музику, гледање дугометражних цртаних филмова и других едукативних емисија.Своју креативност испољавају кроз разне радионице од којих су им омиљене: прављење маски за предстојећи маскенбал, наша рециклажа, радионица за 8. март, украшавање наше учионице, прављење  украса за новогодишњи вашар, новогодишња журка и многе друге. Остатак нашег слободног времена деца проводе у школском дворишту играјући се разних спортских игара.

На овај начин ми се дружимо, учимо, играмо се и стварамо.

Конкурсна документација за јавну набавку добара – намирнице за припремање хране број 1.1.3/2018

26.03.2018.

Конкурсну документацију за јавну набавку добара – намирнице за припремање хране број 1.1.3/2018  можете погледати овде

Позив за подношење понуда у поступку јавне набавке мале вредности можете погледати овде